UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo jesteśmy Polakami i jedną rodziną, nawet jeśli nie mamy dzieci, albo nie możemy ich mieć, to dbamy o Polskie dzieci, bo to nasza przyszłosc. Pomimo ze już wychowałam swoje dzieci, jestem za pomocą dla matek. I ludzi starszych. Taka jest Polska i taka ma być. wspaniała i dobra. A my nie szczekaj my, ale pomimo różnic trzymajmy się razem. Tak jak palce jednej ręki.

Terra

Anuluj