UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Momonga - A jaka to hipokryzja? Masz dzieci to zarabiaj na nie. Nie chce się pracować, nie produkuj przyszłych nierobów. Nieroby mają niekiedy lepiej niż ludzie po wielu latach pracy na emeryturach czy rentach.