UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ell444 - Noo to nsie uzbiera na 6 osob 3000,zl. Zyc nie umierac. Nie wiem po co. to piszesz. Acha no tak wyboey ida juz placa za aktywnosc. Jak byc nie zauwazyl to jestesmy krytykowani za to ze te socjalne programy sa za niskie jak na europejskie standardy. I slusznie. Byle jakie mieszkanie wynajem to 2k a ty olaczesz o 500 zl na dziecko. Przeciez to sa wieksze zakupy. Co za hipokryzja.

Momonga

Anuluj