UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niektórzy nie chorują i np. dlaczego mają dopłacać do twojego leczenia jak ty zachorujesz. Niektórzy nie mają aut, czemu mają płacić za budowę miejsc parkingowych.... Takiengłupie gadanie

Ogarnij sie juz

Anuluj