235
18.03.2004

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Moim zdaniem architektura ratusza jest nijaka/ ni to nowe ni to stare /. Dużo lepszym pomysłem jest koncepcja przyciągnięcia /za kwotę planowanych wydatków/ inwestorów do naszego upadającego miasta lecz patrząc realnie nie do zaakceptowania przez naszych kochanych rajców miejskich bo do ich kieszeni może nic nie wpaść, natomiast jakie fajne i proste przekręty robi się przy przetargach budowlanych.Tylko zacierać ręce. Podsumowując - budować jak najszybciej bo włodarze b. mało zarabiają.
woliniusz (2004.03.18)

info

0  
  0
Taki ratusz może stać w Pasłęku czy Braniewie czy też w jakimś innym mniejszym mieście, a nie w Elblągu. Za niski, za ciężki chociaż dużo lepszy od wcześnijszego projektu (to chyba był jakiś przerobiony bunkier?).Do trzech razy sztuka.Pozdrawiam architektów.
bigszu (2004.03.18)

info

0  
  0
bigszu: A co ty masz przeciw Paslekowi i Braniewu. Z Pasleka np. pochodzi autor twojej "ksywki". Radze ci ja zmienic, bo uzywanie jej z ta swiadomoscia, moze byc dla ciebie cierpieniem.
(2004.03.18)

info

0  
  0
Hmm, mi sie podoba ten projekt, nie mozna zawsze tworzyc po staremu, powinien byc w miare nowoczesny i zawierac duzo szkla. Takie sa obecnie trendy w projektowaniu (Tzw. idea szklanych domow). Sam jestem Braniewianinem, i musze stwierdzic ze nie ma miejsca na taki ratusz w tym stadium, ale jak Elblag chcialby za to zaplacic to z checia przyjmiemy pieniazki na ten cel :P Dobra to tyle moich dywagacji.
ThanatoS (2004.03.18)

info

0  
  0
Uwazam ze jest b. ładny.Architektura nawiazuje do reszty kamienic a jednocześnie ma w sobie moderne wykończenie.Jest OK.
(2004.03.19)

info

0  
  0
nawet ładny ale jak na Elbląg to stanowczo chyba za mały...gdzieś przecie musimy naszych urzędasów pomieścić :)
świadek (2004.03.19)

info

0  
  0
projekt jest bardzo ok. jak sie komus nie podoba, to moze sie przeniesc do gronowa (jesli go/ja tam wezma)
piekarczyk (2004.03.19)

info

0  
  0
To są kolejne kamieniczki, a nie ratusz. Uważam koncepcję za totalną pomyłkę. Jak nie ma kasy, to może lepiej poczekać, aż będzie, bo za nieudany ratusz będziemy się wstydzić latami, a może i na wieki, wieków amen.
Ksiąc (2004.03.19)

info

0  
  0
Patrzac na ten projekt to po lewej stronie przydałyby sie arkady pod ktorymi znalazloby sie miejsce na kawiarenke i miejce na stoliki przy ktorych to moznaby bylo wypić kawe na swiezym powietrzu.
(2004.03.19)

info

0  
  0
W Elblągu był przed wojną bardzo ładny ratusz i jak wyglądał wie wiekszość zainteresowanych. Jest więc wzorzec i wystarczy tylko skorzystać. Jak nie, to zmienić lokalizację i wybudować nowoczesny budynek. Na Starówce natomiast należałoby odbudować budynek Ratusza, a nie tworzyć takie nie wiadomo co.
mieszkaniec (2004.03.19)

info

0  
  0