UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Taki ratusz może stać w Pasłęku czy Braniewie czy też w jakimś innym mniejszym mieście, a nie w Elblągu. Za niski, za ciężki chociaż dużo lepszy od wcześnijszego projektu (to chyba był jakiś przerobiony bunkier?).Do trzech razy sztuka.Pozdrawiam architektów.
bigszu