UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moim zdaniem architektura ratusza jest nijaka/ ni to nowe ni to stare /. Dużo lepszym pomysłem jest koncepcja przyciągnięcia /za kwotę planowanych wydatków/ inwestorów do naszego upadającego miasta lecz patrząc realnie nie do zaakceptowania przez naszych kochanych rajców miejskich bo do ich kieszeni może nic nie wpaść, natomiast jakie fajne i proste przekręty robi się przy przetargach budowlanych.Tylko zacierać ręce. Podsumowując - budować jak najszybciej bo włodarze b. mało zarabiają.
woliniusz