UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Patrzac na ten projekt to po lewej stronie przydałyby sie arkady pod ktorymi znalazloby sie miejsce na kawiarenke i miejce na stoliki przy ktorych to moznaby bylo wypić kawe na swiezym powietrzu.
Patrzac na ten projekt to po lewej stronie przydałyby sie arkady pod ktorymi znalazloby sie miejsce na kawiarenke i miejce na stoliki przy ktorych to moznaby bylo wypić kawe na swiezym powietrzu.