UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Patrzac na ten projekt to po lewej stronie przydałyby sie arkady pod ktorymi znalazloby sie miejsce na kawiarenke i miejce na stoliki przy ktorych to moznaby bylo wypić kawe na swiezym powietrzu.


Anuluj