UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W Elblągu był przed wojną bardzo ładny ratusz i jak wyglądał wie wiekszość zainteresowanych. Jest więc wzorzec i wystarczy tylko skorzystać. Jak nie, to zmienić lokalizację i wybudować nowoczesny budynek. Na Starówce natomiast należałoby odbudować budynek Ratusza, a nie tworzyć takie nie wiadomo co.

mieszkaniec