UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nawet ładny ale jak na Elbląg to stanowczo chyba za mały...gdzieś przecie musimy naszych urzędasów pomieścić :)
świadek
nawet ładny ale jak na Elbląg to stanowczo chyba za mały...gdzieś przecie musimy naszych urzędasów pomieścić :)
świadek