UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Elblągu był przed wojną bardzo ładny ratusz i jak wyglądał wie wiekszość zainteresowanych. Jest więc wzorzec i wystarczy tylko skorzystać. Jak nie, to zmienić lokalizację i wybudować nowoczesny budynek. Na Starówce natomiast należałoby odbudować budynek Ratusza, a nie tworzyć takie nie wiadomo co.

mieszkaniec

Anuluj