UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
projekt jest bardzo ok. jak sie komus nie podoba, to moze sie przeniesc do gronowa (jesli go/ja tam wezma)
piekarczyk
projekt jest bardzo ok. jak sie komus nie podoba, to moze sie przeniesc do gronowa (jesli go/ja tam wezma)
piekarczyk