UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To są kolejne kamieniczki, a nie ratusz. Uważam koncepcję za totalną pomyłkę. Jak nie ma kasy, to może lepiej poczekać, aż będzie, bo za nieudany ratusz będziemy się wstydzić latami, a może i na wieki, wieków amen.

Ksiąc

Anuluj