UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Hmm, mi sie podoba ten projekt, nie mozna zawsze tworzyc po staremu, powinien byc w miare nowoczesny i zawierac duzo szkla. Takie sa obecnie trendy w projektowaniu (Tzw. idea szklanych domow). Sam jestem Braniewianinem, i musze stwierdzic ze nie ma miejsca na taki ratusz w tym stadium, ale jak Elblag chcialby za to zaplacic to z checia przyjmiemy pieniazki na ten cel :P Dobra to tyle moich dywagacji.
ThanatoS