UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Taki ratusz może stać w Pasłęku czy Braniewie czy też w jakimś innym mniejszym mieście, a nie w Elblągu. Za niski, za ciężki chociaż dużo lepszy od wcześnijszego projektu (to chyba był jakiś przerobiony bunkier?).Do trzech razy sztuka.Pozdrawiam architektów.

bigszu