UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hmm, mi sie podoba ten projekt, nie mozna zawsze tworzyc po staremu, powinien byc w miare nowoczesny i zawierac duzo szkla. Takie sa obecnie trendy w projektowaniu (Tzw. idea szklanych domow). Sam jestem Braniewianinem, i musze stwierdzic ze nie ma miejsca na taki ratusz w tym stadium, ale jak Elblag chcialby za to zaplacic to z checia przyjmiemy pieniazki na ten cel :P Dobra to tyle moich dywagacji.
ThanatoS