235
18.03.2004

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
brakuje tylko paru pubow u dolu budynku.panowie architekci, badzcie powazni.
londynczyk (2004.10.07)

info

0  
  0
JEST BEZNADZIEJNY!!!!!!!!!!! WCALE NIE WYGLADA JAK RATUSZ NIE DOSC ZE RYNECZKU NA STARYM NIE BEDZIE TO JESZCZE TAKIE BYLE CO POSTAWIA BO BEZ WZGLEDU NA WYNIK ANKIETY-POSTAWIA :)))) KTOS JUZ ZA TO KASE NIEZLA WZIAL A NASTEPNY WEZMIE JESZCZE LEPSZA ZA REALIZACJE
ZNIESMACZONA (2004.10.11)

info

0  
  0
Po prostu jest to brzydka architektura i ubieranie jej w kostium "retro" jeszcze jakość tego projektu pogarsza. Ktos w tym towarzystwie "decydentów" jest slepy (bo daltonizm - to mało), albo wszyscy udają, ze to dobre, chociaz tak nie jest.
Krystyna-estetka (2004.10.12)

info

0  
  0
zgadza się prawie jak Braniewo
prawie braniewiak (2004.10.12)

info

0  
  0
Skoro jest pnad 600 osób widzących, to dlaczego ten projekt został przyjety? - To tak wyglada demokracja. To tyrania (a moz despotyzm) urzędników. kto im dał takie uprawnienia. "Z woli ludu" przeciez rządzą miastem.
(2004.10.12)

info

0  
  0
Witam ! Moim zdaniem, projekt nowego ratusza nie wyróżnia się niczym szczególnym, wygląda jak hala fabryczna, a nie reprezentacyjna budowla, jaką role, w zamyśle pomyslodawców, ma spełniać. Co do celowości budowy nowego ratusza, przychylam się do opinii tych, którzy uważają, że jest zbędny w obecnej chwili. Jest wiele bardziej ważniejszych spraw do załatwienia, to na nie należy, w pierwszym rzędzie, spożytkować energię i wszystkie pozyskane pieniądze. Nie będą ich wymieniał, gdyż każdy widzi, co pierwsze powinno być załatwione w naszym "kochanym" mieście.
Krzysztof (2004.10.16)

info

0  
  0
to coś na mój gust wcale ratusza nie przypomina, raczej jakiś budynek manufaktury ... według mnie ratusz powinien być najokazalszą budowlą na naszej Starowce i moim skromnym zdaniem nawiązywać w swojej formie do pierwowzoru, tak więc radzę Panu architektowi z Gdańska zaznajomić się z materiałami obrazującymi elbląską starowkę z czasow jej świetności tj. sprzed II wojny światowej może wtedy zrozumie, że my elblążanie nie jesteśmy i nie byliśmy minimalistami i takie byle co jak nowy "ratusz" nas nie zadowala.
Elblążanin (2004.10.21)

info

0  
  0
A moim zdaniem - dlaczego nie odbudujemy Ratusza takiego jaki byl kiedys?
Jadwi (2004.10.31)

info

0  
  0
A moim zdaniem - dlaczego nie odbudujemy ratusza takiego jaki byl kiedys?
Jadwiga (2004.10.31)

info

0  
  0
powody, dla których przedwojenny ratusz nie zostanie odbudowany - koszty (to był ogromny i bogato zdobiony gmach), ksenofobia? (niechęć do "pruskiego" stylu), architektura (nie wyglądał jak z klocków lego)... pewnie jest tego więcej. obawiam się, że nasza wersja demokracji ogranicza się obecnie do możliwości udziału w wyborach. proponuję przyjąć bierną postawę i dać władzy wolną rękę (brak nadziei wiąże się z brakiem rozczarowań) lub aktywnie rozpocząć jakąś inicjatywę w celu przejęcia stołków - rozwiązanie problematyczne, długotrwałe i nie koniecznie zakończone powodzeniem, ale możliwe. przyszłość jest w naszych rękach :D
negative creep (2004.11.01)

info

0  
  0