UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
powody, dla których przedwojenny ratusz nie zostanie odbudowany - koszty (to był ogromny i bogato zdobiony gmach), ksenofobia? (niechęć do "pruskiego" stylu), architektura (nie wyglądał jak z klocków lego)... pewnie jest tego więcej. obawiam się, że nasza wersja demokracji ogranicza się obecnie do możliwości udziału w wyborach. proponuję przyjąć bierną postawę i dać władzy wolną rękę (brak nadziei wiąże się z brakiem rozczarowań) lub aktywnie rozpocząć jakąś inicjatywę w celu przejęcia stołków - rozwiązanie problematyczne, długotrwałe i nie koniecznie zakończone powodzeniem, ale możliwe. przyszłość jest w naszych rękach :D
negative creep