UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
JEST BEZNADZIEJNY!!!!!!!!!!! WCALE NIE WYGLADA JAK RATUSZ NIE DOSC ZE RYNECZKU NA STARYM NIE BEDZIE TO JESZCZE TAKIE BYLE CO POSTAWIA BO BEZ WZGLEDU NA WYNIK ANKIETY-POSTAWIA :)))) KTOS JUZ ZA TO KASE NIEZLA WZIAL A NASTEPNY WEZMIE JESZCZE LEPSZA ZA REALIZACJE
ZNIESMACZONA