UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po prostu jest to brzydka architektura i ubieranie jej w kostium "retro" jeszcze jakość tego projektu pogarsza. Ktos w tym towarzystwie "decydentów" jest slepy (bo daltonizm - to mało), albo wszyscy udają, ze to dobre, chociaz tak nie jest.
Krystyna-estetka