UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

to coś na mój gust wcale ratusza nie przypomina, raczej jakiś budynek manufaktury ... według mnie ratusz powinien być najokazalszą budowlą na naszej Starowce i moim skromnym zdaniem nawiązywać w swojej formie do pierwowzoru, tak więc radzę Panu architektowi z Gdańska zaznajomić się z materiałami obrazującymi elbląską starowkę z czasow jej świetności tj. sprzed II wojny światowej może wtedy zrozumie, że my elblążanie nie jesteśmy i nie byliśmy minimalistami i takie byle co jak nowy "ratusz" nas nie zadowala.

Elblążanin