UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Skoro jest pnad 600 osób widzących, to dlaczego ten projekt został przyjety? - To tak wyglada demokracja. To tyrania (a moz despotyzm) urzędników. kto im dał takie uprawnienia. "Z woli ludu" przeciez rządzą miastem.