A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
nie tworzcie jakiegos nowego ratusz tylko zrobcie taki jakii byl przed wojna a nie jakis inny!!!!!!!!!!!!!!!
Sam projekt nie jest może porywający, ale jest niezły, Nawiązuje i do zabudowań Starego Miasta, a także do architektury katedry. Nowoczesne elementy ... cóż nad tym można popracować. Ale nie gadajcie, że projekt jest do bani, bo jak to czytam to utwierdzam się w przekonaniu, że w Polsce nic nie da się zrobić.
Do bani może nie jest, ale nie na rynek miasta (raczej do zespolu b. koszar wojskowych, a w nich zapewne kiedys "bania" tez była). pozdrawiam
Dobrze by było mieć ratusz na starym mieście, ale ten projekt raczej mi nie pasuje. Ma się nijak do obecnego ratusza. Poza tym to chyba juz nie mają na co wydawać pieniędzy. Mają już jeden ratusz? Mają. Spełnia swoje funkcje? No chyba! Inaczej wszyscy urzędnicy by sie z niego wynieśli. Więc po co budować nowy? Dla kaprysu?
to nie wyglada jak ratusz!!!!!!!!!!!!! predzej jak ten sklep w centru, z tania odzierza!!!!!!!!!
Ten nowy ratusz to dobra rzecz. W większości poilskich miast ratusz i Urząd Miejski są oddzielnie. A po za tym trzeba czymś zabudować naszą "nową starówkę" niż tylko kamienicami dla bogaczy...
ja powiem tak, z ratuszem jest mi wszystko jedno, choc tak duzo kasy to szkoda.... lepiej wydac ta kase na schronisko dla zwierzat, polepszenie warunkow tam itd.
"...nie no to jest niesmaczne.." :S......;)
miasto pustoszeje, co ambitniejsi wyjeżdżają albo pracują w Gdańsku, Warszawie nawet już kurcze w Olsztynie .Może by tak sprubować coś z tym faktem zrobić bo za 20 lat w nowym ratuszu z braku walącej drzwiami i oknami klienteli bedzie można na każdym pietrze ładny bajzel zrobić dla stolarzy.
A co władze na te powszechne krytyki? Czy zamawiaja kolejny projekt? - Przecież to też jest "miażdząca" krytyka.