UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skoro jest pnad 600 osób widzących, to dlaczego ten projekt został przyjety? - To tak wyglada demokracja. To tyrania (a moz despotyzm) urzędników. kto im dał takie uprawnienia. "Z woli ludu" przeciez rządzą miastem.


Anuluj