A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nudynek calkiem lady i mi sie podoba
ps. UltimaOnline Rox
tibia sux
Kolego widziales kiedys ultime ?
w porowniau do tibi szczeka opada
zgadzam sie ,iz wkomponowanie w nowy ratusz jednej lub kilku wiezyczek nadalo by mu niezapomnianego wygladu...obecnie to kolejny ''klocek''
brrrr ale kiła ktoś prubował że myślał a może dlaczego nie - litości, brawo dla architekta potrafi robić niezłe tło dla chorrorów. człowiek mija się z powołaniem.
i gdzie ja mam teraz chodzić na tanie wino... zamknęli podzamcze... zburzyli domki... a teraz zatapiają atlantydę... buuu... pozdrowienia dla wszystkich, którym nazwy arizona, keleris, mix, gala, gull, uśmiech kombajnisty, lenin, komandos, winko dziadunia, grand cherry, apetit, chateau de yabol, czar pgr-u, lucyfer czy hammer kojarzą się pozytywnie. trzymajcie się - lepiej umrzeć z przepicia niż z nudów.
Tak, domek z klocków udajacy retro!
Jesli to domek z klocków, to dziecko zrobiłoby ładniejszy
beznadziejny - pseudofuturystyczny i zdecydowanie w "złym stylu" - zamysł rodem z kina sci-fi klasy B - dziurawe drogi, postPRLowskie szare molochy, "restauracja mcdonald's" i dziwny nowy całkowicie zbędny ratusz - jak tak dalej pójdzie to Elbląg upodobni się do bezpłciowej Warszawy. Chyba że mamy odłożone 13 mln których szkoda byłoby niewykorzystać ... chyba jednak lepiej zainwestować te pieniądze w może mniej spektakularne ale na pewno znacznie ważniejsze cele.
Jeśli są odłożone te pieniądze, to szkoda je marnować na to paskudztwo. Czy ludzie są ślepi i nie widzą jakie to ponure gmaszysko. Skojarzenia z pruskim więzieniem trudno się pozbyć. Nawet niebieskie szyby nie pomogą. Najlepiej wygląda, jak zamknie się oczy. Pozdrawiam
powinno być więcej takich głosowań... w sensie poddawania decyzji Rady Miasta ocenie ludu... to by była demokracja.
Byłaby, ale nie jest.