235
18.03.2004

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nudynek calkiem lady i mi sie podoba ps. UltimaOnline Rox tibia sux Kolego widziales kiedys ultime ? w porowniau do tibi szczeka opada
Tylko Ultima Online MW (2004.09.17)

info

0  
  0
zgadzam sie ,iz wkomponowanie w nowy ratusz jednej lub kilku wiezyczek nadalo by mu niezapomnianego wygladu...obecnie to kolejny ''klocek''
Tomy (2004.09.17)

info

0  
  0
brrrr ale kiła ktoś prubował że myślał a może dlaczego nie - litości, brawo dla architekta potrafi robić niezłe tło dla chorrorów. człowiek mija się z powołaniem.
uf (2004.09.17)

info

0  
  0
i gdzie ja mam teraz chodzić na tanie wino... zamknęli podzamcze... zburzyli domki... a teraz zatapiają atlantydę... buuu... pozdrowienia dla wszystkich, którym nazwy arizona, keleris, mix, gala, gull, uśmiech kombajnisty, lenin, komandos, winko dziadunia, grand cherry, apetit, chateau de yabol, czar pgr-u, lucyfer czy hammer kojarzą się pozytywnie. trzymajcie się - lepiej umrzeć z przepicia niż z nudów.
local żul (2004.09.21)

info

0  
  0
Tak, domek z klocków udajacy retro!
(2004.09.23)

info

0  
  0
Jesli to domek z klocków, to dziecko zrobiłoby ładniejszy
(2004.09.27)

info

0  
  0
beznadziejny - pseudofuturystyczny i zdecydowanie w "złym stylu" - zamysł rodem z kina sci-fi klasy B - dziurawe drogi, postPRLowskie szare molochy, "restauracja mcdonald's" i dziwny nowy całkowicie zbędny ratusz - jak tak dalej pójdzie to Elbląg upodobni się do bezpłciowej Warszawy. Chyba że mamy odłożone 13 mln których szkoda byłoby niewykorzystać ... chyba jednak lepiej zainwestować te pieniądze w może mniej spektakularne ale na pewno znacznie ważniejsze cele.
fdq (2004.09.30)

info

0  
  0
Jeśli są odłożone te pieniądze, to szkoda je marnować na to paskudztwo. Czy ludzie są ślepi i nie widzą jakie to ponure gmaszysko. Skojarzenia z pruskim więzieniem trudno się pozbyć. Nawet niebieskie szyby nie pomogą. Najlepiej wygląda, jak zamknie się oczy. Pozdrawiam
(2004.10.02)

info

0  
  0
powinno być więcej takich głosowań... w sensie poddawania decyzji Rady Miasta ocenie ludu... to by była demokracja.
sellout (2004.10.04)

info

0  
  0
Byłaby, ale nie jest.
(2004.10.04)

info

0  
  0