UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Witam ! Moim zdaniem, projekt nowego ratusza nie wyróżnia się niczym szczególnym, wygląda jak hala fabryczna, a nie reprezentacyjna budowla, jaką role, w zamyśle pomyslodawców, ma spełniać. Co do celowości budowy nowego ratusza, przychylam się do opinii tych, którzy uważają, że jest zbędny w obecnej chwili. Jest wiele bardziej ważniejszych spraw do załatwienia, to na nie należy, w pierwszym rzędzie, spożytkować energię i wszystkie pozyskane pieniądze. Nie będą ich wymieniał, gdyż każdy widzi, co pierwsze powinno być załatwione w naszym "kochanym" mieście.

Krzysztof