UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po prostu jest to brzydka architektura i ubieranie jej w kostium "retro" jeszcze jakość tego projektu pogarsza. Ktos w tym towarzystwie "decydentów" jest slepy (bo daltonizm - to mało), albo wszyscy udają, ze to dobre, chociaz tak nie jest.

Krystyna-estetka