UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to coś na mój gust wcale ratusza nie przypomina, raczej jakiś budynek manufaktury ... według mnie ratusz powinien być najokazalszą budowlą na naszej Starowce i moim skromnym zdaniem nawiązywać w swojej formie do pierwowzoru, tak więc radzę Panu architektowi z Gdańska zaznajomić się z materiałami obrazującymi elbląską starowkę z czasow jej świetności tj. sprzed II wojny światowej może wtedy zrozumie, że my elblążanie nie jesteśmy i nie byliśmy minimalistami i takie byle co jak nowy "ratusz" nas nie zadowala.
Elblążanin