55
11.03.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Brzeska- parkowanie na trawniku, 10-15 samochodów codziennie. Straż Miejska nic z tym nie robi. PS: Niech redakcja się zajmie tym tematem.
fb (2016.03.11)

info

4  
  2
no właśnie brzeska stawiają na trawnikach wjeżdżają codziennie po chodnkach. policja widzi ale nie interweniuje,
głogowy (2016.03.12)

info

3  
  2
oczywiście, że racja. .. jak najbardziej!ale teraz troszkę z drugiej strony. .. mama z maleńkim dzieckiem jadąca AUTEM do lekarza. .maleńki parking zapchany. .. wyżej w kierunku Bema, przecież nie można. .. bo chodnik za wąski i 1,5 na bank nie wyjdzie, za skrętem w lewo. .jednokierunkowa też z wiecznie zaparkowanymi samochodami. .. niżej też nie ma szans. .. więc gdzie w takim razie parkować. .. 2-3 km dalej i dygać z chorym dzieckiem w ziąb?tak dla kurażu?. .może by tak jednak udostępnić jedną stronę do parkowania kierowcom albo pomyśleć nad powiększeniem parkingu przy przychodni??
możesięmylę,ale... (2016.03.12)

info

6  
  2
Właśnie. Policja widzi, ale nie interweniuje. Bo Policjanci to też ludzie. Wszyscy wiedzą jakie problemy są z parkowaniem na terenie naszego miasta. SAMI nie chcą się czepiać właścicieli pojazdów o to, że nie prawidłowo zaparkowali na trawniku czy na chodniku, a ich pojazd nie stwarza żadnego zagrożenia. .. Problem zaczyna się wtedy, gdy ktoś zaczyna uprzejmie donosić, a wtedy chciał czy nie trzeba interweniować. .. .
Ehhhhh..... (2016.03.12)

info

1  
  5
Do proboszcza z żalami.
Organista (2016.03.12)

info

3  
  3
do ostatniego a po rozum do Fromborka
(2016.03.12)

info

1  
  1
społeczniaki się żalą
(2016.03.12)

info

2  
  8
paranoja, . przewaznie i tak zdzonia stare dziady konfidenty. .. skoro kur. .nie ma miejsc do parkowania to gdzie mamy parkowac w piz. .. .moze co ? auta sobie kupice a nie lazicie na piechote to nei bedxzie problemyu. .a jak was nei stac to do roboty. ..
(2016.03.12)
A co bylo na dniach elblaga jakis konfident z mieszkancow starowki zadzwonil na policje i ponad 100 mandatow wystawili w tym dniu. Konkretnie na sw ducha przez calu rok nie bylo tam zakazu a na dni elblaga postawili i masz
mieszkaniecel (2016.03.12)

info

5  
  1
jest miejsce tylko trzeba umieć parkować. .. a po kulturze Twojej wypowiedzi wiele inteligencji się nie można spodziewać po takich ludziach jak Ty.
(2016.03.12)