A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Brzeska- parkowanie na trawniku, 10-15 samochodów codziennie. Straż Miejska nic z tym nie robi.
PS: Niech redakcja się zajmie tym tematem.
no właśnie brzeska stawiają na trawnikach wjeżdżają codziennie po chodnkach. policja widzi ale nie interweniuje,
oczywiście, że racja. .. jak najbardziej!ale teraz troszkę z drugiej strony. .. mama z maleńkim dzieckiem jadąca AUTEM do lekarza. .maleńki parking zapchany. .. wyżej w kierunku Bema, przecież nie można. .. bo chodnik za wąski i 1,5 na bank nie wyjdzie, za skrętem w lewo. .jednokierunkowa też z wiecznie zaparkowanymi samochodami. .. niżej też nie ma szans. .. więc gdzie w takim razie parkować. .. 2-3 km dalej i dygać z chorym dzieckiem w ziąb?tak dla kurażu?. .może by tak jednak udostępnić jedną stronę do parkowania kierowcom albo pomyśleć nad powiększeniem parkingu przy przychodni??
Właśnie. Policja widzi, ale nie interweniuje. Bo Policjanci to też ludzie. Wszyscy wiedzą jakie problemy są z parkowaniem na terenie naszego miasta. SAMI nie chcą się czepiać właścicieli pojazdów o to, że nie prawidłowo zaparkowali na trawniku czy na chodniku, a ich pojazd nie stwarza żadnego zagrożenia. .. Problem zaczyna się wtedy, gdy ktoś zaczyna uprzejmie donosić, a wtedy chciał czy nie trzeba interweniować. .. .
Do proboszcza z żalami.
do ostatniego a po rozum do Fromborka
społeczniaki się żalą
paranoja, . przewaznie i tak zdzonia stare dziady konfidenty. .. skoro kur. .nie ma miejsc do parkowania to gdzie mamy parkowac w piz. .. .moze co ? auta sobie kupice a nie lazicie na piechote to nei bedxzie problemyu. .a jak was nei stac to do roboty. ..
A co bylo na dniach elblaga jakis konfident z mieszkancow starowki zadzwonil na policje i ponad 100 mandatow wystawili w tym dniu. Konkretnie na sw ducha przez calu rok nie bylo tam zakazu a na dni elblaga postawili i masz
jest miejsce tylko trzeba umieć parkować. .. a po kulturze Twojej wypowiedzi wiele inteligencji się nie można spodziewać po takich ludziach jak Ty.