UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co bylo na dniach elblaga jakis konfident z mieszkancow starowki zadzwonil na policje i ponad 100 mandatow wystawili w tym dniu. Konkretnie na sw ducha przez calu rok nie bylo tam zakazu a na dni elblaga postawili i masz

mieszkaniecel

Anuluj