UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co bylo na dniach elblaga jakis konfident z mieszkancow starowki zadzwonil na policje i ponad 100 mandatow wystawili w tym dniu. Konkretnie na sw ducha przez calu rok nie bylo tam zakazu a na dni elblaga postawili i masz
mieszkaniecel