UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

oczywiście, że racja. .. jak najbardziej!ale teraz troszkę z drugiej strony. .. mama z maleńkim dzieckiem jadąca AUTEM do lekarza. .maleńki parking zapchany. .. wyżej w kierunku Bema, przecież nie można. .. bo chodnik za wąski i 1,5 na bank nie wyjdzie, za skrętem w lewo. .jednokierunkowa też z wiecznie zaparkowanymi samochodami. .. niżej też nie ma szans. .. więc gdzie w takim razie parkować. .. 2-3 km dalej i dygać z chorym dzieckiem w ziąb?tak dla kurażu?. .może by tak jednak udostępnić jedną stronę do parkowania kierowcom albo pomyśleć nad powiększeniem parkingu przy przychodni??

możesięmylę,ale...