UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

oczywiście, że racja. .. jak najbardziej!ale teraz troszkę z drugiej strony. .. mama z maleńkim dzieckiem jadąca AUTEM do lekarza. .maleńki parking zapchany. .. wyżej w kierunku Bema, przecież nie można. .. bo chodnik za wąski i 1,5 na bank nie wyjdzie, za skrętem w lewo. .jednokierunkowa też z wiecznie zaparkowanymi samochodami. .. niżej też nie ma szans. .. więc gdzie w takim razie parkować. .. 2-3 km dalej i dygać z chorym dzieckiem w ziąb?tak dla kurażu?. .może by tak jednak udostępnić jedną stronę do parkowania kierowcom albo pomyśleć nad powiększeniem parkingu przy przychodni??

możesięmylę,ale...

Anuluj