UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Właśnie. Policja widzi, ale nie interweniuje. Bo Policjanci to też ludzie. Wszyscy wiedzą jakie problemy są z parkowaniem na terenie naszego miasta. SAMI nie chcą się czepiać właścicieli pojazdów o to, że nie prawidłowo zaparkowali na trawniku czy na chodniku, a ich pojazd nie stwarza żadnego zagrożenia. .. Problem zaczyna się wtedy, gdy ktoś zaczyna uprzejmie donosić, a wtedy chciał czy nie trzeba interweniować. .. .
Ehhhhh.....