A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dlatego policjantów należy bezwzględnie nagrywać i wyciągać konsekwencje. STOP łamaniu prawa przez policje !
A kiedy się wezmą za rowerzystów na chodnikach?
Społeczniaki wysypali się na ulice i w komentarzach. Konfitury i kapusty-won!
@Rowerowiec. A czy na starówce nie pobiłeś czasem "ciapatego", który chciał ci sprzedac zegarek?;-) Oj gimbaza, gimbaza.
Moim zdaniem powinien być zakaz parkowania samochodów na chodnikach.
tam jest miejsca i dla samochodów i dla pieszych tylko jedne gamoń z drugim parkuje jak ciołek zamiast przy samej linii krawężnika wjeżdża jak akurat samochód się ustawi. Jakby parkowali dobrze to i pieszy by się tam zmieścił. Osobną historią jest to, że widać że społeczeństwo się bogaci bo większość pojazdów to samochody uczniów TM a więc rodziców stać na takie szaleństwa. Jeszcze 15 lat temu nikt z mojej klasy liceum nie podjeżdżał samochodem do szkoły. .. .
To może też policja zawita na ul. Grochowską, tutaj niektórzy kierowcy parkują w poprzek chodnika, chociaż naprawdę mają mnóstwo miejsca poza chodnikiem. Na próbę zwrócenia uwagi niektórzy reagują bezczelnie i wulgarnie
zadziwia mnie dziwne podejscie policji do problemu złego parkowania w Elblągu. Kierowcy są zdezorientowani co i gdzie wolno. Na Komeńskiego, gdzie zawsze tak się parkuje przyjadą, bo ktoś uparcie chce chodzić chodnikiem- parkingiem po prawej, a nie normalnym po lewej stronie i zadzwoni 997.Na parkingu przed Ogrodami piękne BMW zawsze stoi gdzie nie wolno i nic, na Stoczniowej audi ma chyba abonament na skrzyzowaniu przy podwojnej ciągłej, przy Alstomie obok to już tylko na drzewach nie parkują, ale co mają robić gdy madre innaczej wladze robiąc ulicę Nową / Sprawy Elbląskiej zapomnialy, że tam jest największe skupisko firm pod adresem Stoczniowa 2,, a przed Kauflsndem, wolna partyzantka i na kopertach przed Leclerciem, czy obok przed przychodnią na Żeromskiego calymi dniami wypasione fury lekarzy, że pol metra dla pieszych nie ma. Drodzy Policjanci, ogarnijcie csię trochę i zdecydujcie co nam wolno w Elblągu, bo już sami nie wiemy patrzac na te kwiatki.
zapraszam strasz miejska i policje na ul. kielecka tam; kongo; chodnik po prawej zastawiony, parking na 4 pojazdy a parkuja w 6-7 ze bramy i wjazdy pozastawiane parkowanie; ciezarowek na zakazie wjazdu pow. 3.5t
Kiedy w końcu zrobicie porządek z rowerami nie idzie przejść po chodniku jada chodnikiem i jeszcze wyzywają ludzi trzeba uciekać z pod kół mieszkam na Sienkiewicza tu juz wogóle nie można chodzic chodnikiem wszyscy jada w strone bazantarni w soboty to istny wyścig jeszcze gorzej gdy wracają od strony stadionu na dół chodnikiem jadą 30 40 na godz co będzie jak uderzy w dziecko czy dorosłego na rowerzystów nikt nie zwraca uwagi