Wybrany wątek opinii

paranoja, . przewaznie i tak zdzonia stare dziady konfidenty. .. skoro kur. .nie ma miejsc do parkowania to gdzie mamy parkowac w piz. .. .moze co ? auta sobie kupice a nie lazicie na piechote to nei bedxzie problemyu. .a jak was nei stac to do roboty. ..
(2016.03.12)
jest miejsce tylko trzeba umieć parkować. .. a po kulturze Twojej wypowiedzi wiele inteligencji się nie można spodziewać po takich ludziach jak Ty.
(2016.03.12)
Powrót do komentarzy