UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brzeska- parkowanie na trawniku, 10-15 samochodów codziennie. Straż Miejska nic z tym nie robi. PS: Niech redakcja się zajmie tym tematem.
fb
Brzeska- parkowanie na trawniku, 10-15 samochodów codziennie. Straż Miejska nic z tym nie robi. PS: Niech redakcja się zajmie tym tematem.
fb