UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brzeska- parkowanie na trawniku, 10-15 samochodów codziennie. Straż Miejska nic z tym nie robi. PS: Niech redakcja się zajmie tym tematem.

fb

Anuluj