UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Właśnie. Policja widzi, ale nie interweniuje. Bo Policjanci to też ludzie. Wszyscy wiedzą jakie problemy są z parkowaniem na terenie naszego miasta. SAMI nie chcą się czepiać właścicieli pojazdów o to, że nie prawidłowo zaparkowali na trawniku czy na chodniku, a ich pojazd nie stwarza żadnego zagrożenia. .. Problem zaczyna się wtedy, gdy ktoś zaczyna uprzejmie donosić, a wtedy chciał czy nie trzeba interweniować. .. .
Ehhhhh.....