UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

paranoja, . przewaznie i tak zdzonia stare dziady konfidenty. .. skoro kur. .nie ma miejsc do parkowania to gdzie mamy parkowac w piz. .. .moze co ? auta sobie kupice a nie lazicie na piechote to nei bedxzie problemyu. .a jak was nei stac to do roboty. ..