A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To "nie był wypadek przy pracy" a przy czym? - to paranoja, żeby tak to oceniać. Gdyby nie musiał tego robić nie byłoby wypadku i by żył. Sąd jak kieruje albo ten na czyją rzecz wykonywana była praca powinni zabezpieczyć w ubiór roboczy i przeszkolić w zakresie BHP. Umorzono winnych niema, tak to tylko w Polsce.
samemu trzeba mieć coś na sumieniu żeby szukać winnego. Gdy sam się przewrócisz, przez nieuwagę a nikt cię nie popchnął, to zwalisz winę nawet na Opatrzność, bo według ciebie zawsze ktoś jest winny. Tak powstają teorie spiskowe i insynuacje. Jeżeli piszesz to, co myślisz, to myśl co piszesz.
a później wszyscy się dziwią samo-sądom. .. skoro tak się traktuje życie ludzkie. .. .ciekawe jak sprawa by się toczyła gdyby zginął ktoś z bliskiego otoczenia. .. .. albo rodziny.
Nie jest napisane, że był tak przewożony, tylko że udeptywał liście na naczepie. .. Czytanie ze zrozumieniem. .
udeptywał liscie n a naczepie, KTÓRA RUSZYŁA!!!!!
Piszecie o naszym ojcu jak juz odrabial godz to pyk i umorzenie bo to nie zaden bogacz smiech na sali jak zwykle trzezwy byl i sam spadl z naczepy patologia ten kraj i tyle
Wiadomo ze gdyby to nie byl nasz ojciec zwykly czlowiek tylko ktos z rodziny szefostwa mpo czy kogos takiego to od razu sprawa potoczyla sie innym torem a teraz najlepiej zamiesc wszystko pod dywan i tyle bo nie rozumiem jak mozna byc trzezwym i spasc z naczepy zal i tyle ale juz poszla apelacja do prokuratury
Bo to nie praca a kara. .. dlatego nie miał ubezpieczenia. Trudno żeby jeszcze ktoś ich ubezpieczał. .. Odróbka to przywilej, Jak nie chcecie odrabiać to płaćcie albo do pudła za lepsze przewinienia. .. Za co w ogóle ta kara bo może nie za mandat? Ruszcie temat ile kosztuje taka odróbka, bo normalnie to by latami odrabiał. ..
Gowno wiesz na co piszesz to o naszym ojcu pisze i odrabial mandaty z autobusu ciekawe czy bys tak pisal lub pisala jakby chodzilo o kogos z twoich bliskich
Po prostu nie wybierajcie tej opcji i swoich wyroków nie zamieniajcie na godziny społeczne. .. Przecież o tych ludzi do odróbki nikt się nie bije. Jest wręcz przeciwnie.