Wybrany wątek opinii

Przewożenie osób w pojeździe do tego nie przystosowanym (w/na przestrzeni ładunkowej) jest niedozwolone, natomiast skutkiem tego było wypadnięcie, doznanie obrażeń i śmierć. Parodia w jakim kraju przyszło mieszkać
(2016.02.29)
a gdzieś to wyczytał że ten gość był przewożony na pace?? ja wyczytałem żę ugniatał tam tyko liście
(2016.02.29)
Teoretycznie mogło być tak. Kiedy ten osobnik ugniatał liście kierowca mógł ruszyć pojazdem przez co ten pierwszy stracił równowagę i nieszczęśliwie wypadł z paki.
(2016.02.29)
Nie jest napisane, że był tak przewożony, tylko że udeptywał liście na naczepie. .. Czytanie ze zrozumieniem. .
ASA91 (2016.03.01)
Powrót do komentarzy