UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo to nie praca a kara. .. dlatego nie miał ubezpieczenia. Trudno żeby jeszcze ktoś ich ubezpieczał. .. Odróbka to przywilej, Jak nie chcecie odrabiać to płaćcie albo do pudła za lepsze przewinienia. .. Za co w ogóle ta kara bo może nie za mandat? Ruszcie temat ile kosztuje taka odróbka, bo normalnie to by latami odrabiał. ..
Nieodpracowujcie!!!