UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo to nie praca a kara. .. dlatego nie miał ubezpieczenia. Trudno żeby jeszcze ktoś ich ubezpieczał. .. Odróbka to przywilej, Jak nie chcecie odrabiać to płaćcie albo do pudła za lepsze przewinienia. .. Za co w ogóle ta kara bo może nie za mandat? Ruszcie temat ile kosztuje taka odróbka, bo normalnie to by latami odrabiał. ..

Nieodpracowujcie!!!

Anuluj