UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To "nie był wypadek przy pracy" a przy czym? - to paranoja, żeby tak to oceniać. Gdyby nie musiał tego robić nie byłoby wypadku i by żył. Sąd jak kieruje albo ten na czyją rzecz wykonywana była praca powinni zabezpieczyć w ubiór roboczy i przeszkolić w zakresie BHP. Umorzono winnych niema, tak to tylko w Polsce.


Anuluj