UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po prostu nie wybierajcie tej opcji i swoich wyroków nie zamieniajcie na godziny społeczne. .. Przecież o tych ludzi do odróbki nikt się nie bije. Jest wręcz przeciwnie.

Nieodpracowujcie!!!

Anuluj