UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po prostu nie wybierajcie tej opcji i swoich wyroków nie zamieniajcie na godziny społeczne. .. Przecież o tych ludzi do odróbki nikt się nie bije. Jest wręcz przeciwnie.
Nieodpracowujcie!!!
Po prostu nie wybierajcie tej opcji i swoich wyroków nie zamieniajcie na godziny społeczne. .. Przecież o tych ludzi do odróbki nikt się nie bije. Jest wręcz przeciwnie.
Nieodpracowujcie!!!