UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wiadomo ze gdyby to nie byl nasz ojciec zwykly czlowiek tylko ktos z rodziny szefostwa mpo czy kogos takiego to od razu sprawa potoczyla sie innym torem a teraz najlepiej zamiesc wszystko pod dywan i tyle bo nie rozumiem jak mozna byc trzezwym i spasc z naczepy zal i tyle ale juz poszla apelacja do prokuratury

Syn

Anuluj