UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wiadomo ze gdyby to nie byl nasz ojciec zwykly czlowiek tylko ktos z rodziny szefostwa mpo czy kogos takiego to od razu sprawa potoczyla sie innym torem a teraz najlepiej zamiesc wszystko pod dywan i tyle bo nie rozumiem jak mozna byc trzezwym i spasc z naczepy zal i tyle ale juz poszla apelacja do prokuratury
Syn