UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

samemu trzeba mieć coś na sumieniu żeby szukać winnego. Gdy sam się przewrócisz, przez nieuwagę a nikt cię nie popchnął, to zwalisz winę nawet na Opatrzność, bo według ciebie zawsze ktoś jest winny. Tak powstają teorie spiskowe i insynuacje. Jeżeli piszesz to, co myślisz, to myśl co piszesz.