UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
samemu trzeba mieć coś na sumieniu żeby szukać winnego. Gdy sam się przewrócisz, przez nieuwagę a nikt cię nie popchnął, to zwalisz winę nawet na Opatrzność, bo według ciebie zawsze ktoś jest winny. Tak powstają teorie spiskowe i insynuacje. Jeżeli piszesz to, co myślisz, to myśl co piszesz.