UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Piszecie o naszym ojcu jak juz odrabial godz to pyk i umorzenie bo to nie zaden bogacz smiech na sali jak zwykle trzezwy byl i sam spadl z naczepy patologia ten kraj i tyle

Syn

Anuluj