UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Piszecie o naszym ojcu jak juz odrabial godz to pyk i umorzenie bo to nie zaden bogacz smiech na sali jak zwykle trzezwy byl i sam spadl z naczepy patologia ten kraj i tyle
Syn
Piszecie o naszym ojcu jak juz odrabial godz to pyk i umorzenie bo to nie zaden bogacz smiech na sali jak zwykle trzezwy byl i sam spadl z naczepy patologia ten kraj i tyle
Syn