UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

samemu trzeba mieć coś na sumieniu żeby szukać winnego. Gdy sam się przewrócisz, przez nieuwagę a nikt cię nie popchnął, to zwalisz winę nawet na Opatrzność, bo według ciebie zawsze ktoś jest winny. Tak powstają teorie spiskowe i insynuacje. Jeżeli piszesz to, co myślisz, to myśl co piszesz.


Anuluj