UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wiadomo ze gdyby to nie byl nasz ojciec zwykly czlowiek tylko ktos z rodziny szefostwa mpo czy kogos takiego to od razu sprawa potoczyla sie innym torem a teraz najlepiej zamiesc wszystko pod dywan i tyle bo nie rozumiem jak mozna byc trzezwym i spasc z naczepy zal i tyle ale juz poszla apelacja do prokuratury
Syn