A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"Lekarz podjął decyzję, że resztę nocy może ona spędzić w policyjnym areszcie. " po co? bo to niebezpieczna bandytka? nie mogła pójść do domu i dostac wezwanie na komendę na przesłuchanie? trzeba było udupić człowieka który nic złego nikomu nie zrobił? I to taka groźna osoba, że trzeba wsadzić ją do więzienia do 3 lat ? Uchronimy ją przed tą straszną marihuaną wsadzimy ją do więziania! Co za głupi kraj obłudnych alkoholików!
trzeba ją było wsadzać do aresztu? nie mogła pojść do domu z wezwaniem do stawienia się na przesłuchanie? i trzeba ją wsadzić do więzienia do 3 lat bo? bo niezdrowy tryb życia prowadzi? Uratujemy ją przed marihuaną wsadzimy ją do więzienia! po co ten zamordyzm?
pij wódę do obrzygania i urwanego filmu, za omdlenie po trawce (co jest dziwne) wsadzamy do więzienia! Chcącemu nie dzieje się krzywda, nikt nie został poszkodowany. Nie ma poszkodowanego nie powinno być przestępstwa! W innych krajach cywilizowanych gdzie nie ma legalizacji mandat i domu! Polska 25 lat wolności. .. chyba pozbawienia
Pale to juz od dobrych lat, nie mowie ze nie jest uzalezniajace ALE TEZ NIE JEST ZŁE BARANY, biedna dziewczyna dostanie kuratora albo zawiasy za zielsko, teraz sie zaczna problemy z praca itp,
pewnie chetna na figle by byla, mmm
Jeśli to byli ratownicy z Elbląskiego szpitala to na pewno wykorzystali sytuacje utraty przytomności i dokonali po raz kolejny bezkarnego gwałtu!
Nie wiem , jak mam interpretować ten post, ale widzę że następna osoba krytykuje coś czego nie zna. Przestańcie wszystko walić do jednego worka. Dopalaczemto dopalacze a Marysia to jest inna kwestia. Najlepiej nie pij kawy ,herbaty, odstaw alkohol . Myślę że żyjemy w wolnym kraju. Każdy jest panem samego siebie, ma wolna wole i wolny wybór. Respekt.?