27
29.07.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"Lekarz podjął decyzję, że resztę nocy może ona spędzić w policyjnym areszcie. " po co? bo to niebezpieczna bandytka? nie mogła pójść do domu i dostac wezwanie na komendę na przesłuchanie? trzeba było udupić człowieka który nic złego nikomu nie zrobił? I to taka groźna osoba, że trzeba wsadzić ją do więzienia do 3 lat ? Uchronimy ją przed tą straszną marihuaną wsadzimy ją do więziania! Co za głupi kraj obłudnych alkoholików!
szimurina (2015.07.30)

info

3  
  0
trzeba ją było wsadzać do aresztu? nie mogła pojść do domu z wezwaniem do stawienia się na przesłuchanie? i trzeba ją wsadzić do więzienia do 3 lat bo? bo niezdrowy tryb życia prowadzi? Uratujemy ją przed marihuaną wsadzimy ją do więzienia! po co ten zamordyzm?
mrtee (2015.07.30)

info

2  
  0
pij wódę do obrzygania i urwanego filmu, za omdlenie po trawce (co jest dziwne) wsadzamy do więzienia! Chcącemu nie dzieje się krzywda, nikt nie został poszkodowany. Nie ma poszkodowanego nie powinno być przestępstwa! W innych krajach cywilizowanych gdzie nie ma legalizacji mandat i domu! Polska 25 lat wolności. .. chyba pozbawienia
mrtee (2015.07.30)

info

4  
  0
Pale to juz od dobrych lat, nie mowie ze nie jest uzalezniajace ALE TEZ NIE JEST ZŁE BARANY, biedna dziewczyna dostanie kuratora albo zawiasy za zielsko, teraz sie zaczna problemy z praca itp,
Kruk5g (2015.07.30)
pewnie chetna na figle by byla, mmm
dfh (2015.08.02)

info

0  
  1
Jeśli to byli ratownicy z Elbląskiego szpitala to na pewno wykorzystali sytuacje utraty przytomności i dokonali po raz kolejny bezkarnego gwałtu!
(2015.08.05)
Nie wiem , jak mam interpretować ten post, ale widzę że następna osoba krytykuje coś czego nie zna. Przestańcie wszystko walić do jednego worka. Dopalaczemto dopalacze a Marysia to jest inna kwestia. Najlepiej nie pij kawy ,herbaty, odstaw alkohol . Myślę że żyjemy w wolnym kraju. Każdy jest panem samego siebie, ma wolna wole i wolny wybór. Respekt.?
Na wygraniu ???? (2015.08.31)