Półnaga biegała po "trawce"

27
29.07.2015
Półnaga biegała po trawce
Do elbląskiego szpitala trafiła 21-letnia studentka, której zachowanie budziło wiele wątpliwości. Młoda kobieta biegała bez stanika po jednym z ośrodków wczasowych na Mierzei Wiślanej. Tam jej zachowaniem zaniepokoiła się obsługa. Podejrzewano, że jest pod wpływem dopalaczy.
Zdarzenie miało miejsce wczoraj (28 lipca) około północy. Wtedy to do elbląskiego szpitala została przewieziona 21-letnia kobieta. Jej dziwne zachowanie 2 godziny wcześniej skłoniło obsługę ośrodka wypoczynkowego w Krynicy Morskiej do wezwania pogotowia ratunkowego i policji. Kobieta najpierw biegała półnaga po ośrodku, później straciła przytomność. Policjanci przyjechali w momencie, kiedy na miejscu ratownicy medyczni udzielali jej pomocy. Kobietę przewieziono karetką do elbląskiego szpitala. W trakcie przeszukania jej torebki policjanci znaleźli niewielkie foliowe zawiniątko z roślinnym suszem. Po testach okazało się, że jest to marihuana. W tym czasie młodej dziewczynie udzielano pomocy medycznej. Lekarz podjął decyzję, że resztę nocy może ona spędzić w policyjnym areszcie. Dziś została przesłuchana. Teraz prokurator zadecyduje o odpowiedzialności za posiadanie narkotyku. Za ten czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To były dopalacze. Po trwace nikt nie traci przytomności jedynie zasypia mocnym snem budząc się wypoczętym :)
ktosław (2015.07.29)

info

17  
  9
Trawka to nie narkotyk !!! Po trawce nie traci się przytomności.
(2015.07.29)

info

14  
  9
Jasne !trawka to lekarstwo powinno w aptekach byc jako witaminy, . .. kazdy organizm widac inaczej toleruje takie srodki. .. .po dopalaczach tez nie wszyscy umieraja ! Ludzie zrozumcie to wreszcie. .. az tak nudne zycie macie zeby w ten sposob adrenaliny szukac. .. .zal mi Was. ..
(2015.07.29)
Alkohol, tytoń, dopalacze. .. Legalne! Zielsko które od tysięcy lat leczy ludzi legalnym nie jest. O co kur. .. .. tu chodzi?
(2015.07.29)
a gdzie fotoreportaż?
(2015.07.29)

info

24  
  0
Trawka jako lek - tak, nie do palenia. To jest bardzo uzależniający narkotyk, drogo kosztuje itp. .. Nie porównujcie UŻYWEK typu papierosy, alkohol. .. do marihuany.
zabawne (2015.07.29)
Codziennie widuje rownie polnagich mezczyzn i jakos nikt ich nie zamyka w psychiatryku
(2015.07.29)

info

4  
  0
To bylo specjalnie omdlenie...glupki...
znana (2015.07.29)

info

0  
  2
ciekawe czy na nieprzytomnej ratownicy nie dokonali innych czynności
(2015.07.29)
to wóda a nie trawka powoduje omdlenia, wystarczy poczytać wiki
(2015.07.29)

info

1  
  0